ZŠ s MŠ Trnové sa zapojila do projektu Domestos, podporiť ich môžete aj vy

Týmto Vás chceme poprosiť o pomoc pri obnove toaliet na ZŠ s MŠ, Dolná Trnovská 36, a to tak, že budete hlasovať za naše aktivity zverejnené na stránke http://www.domestospreskoly.sk/, a zároveň budete nahrávať účtenky s produktami Domestos, príp. účtenky s produktami Domestos doručíte p. uč. Geratovej, ktorá už zabezpečí ich nahratie na stránku Domestos.
Ďakujeme za pomoc!

Naša ZŠ sa zapojila do 3. ročníka súťaže o najlepšiu premenu toaliet.

Súťaž trvá od 1. 10. do 31. 12. 2016.

Približne každé tri týždne bude plniť ZŠ novú aktivitu. Na aktivitách môžu spolupracovať spolu s deťmi aj ich rodičia, ktorí hlasujú za aktivitu našej ZŠ a kupujú produkty Domestos. Škola a rodičia nahrávajú účtenky a robia fotky premeny toaliet. Za jeden produkt Domestos na účtenke získava škola 1 bod. Za správne splnenú aktivitu získa škola 100 bodov a ďalšie body zbiera za hlasovanie rodičov. Pre splnenie aktivity je nutné nahrať aspoň jednu fotografiu dokumentujúcu priebeh aktivity a premenu toaliet. Fotografie musia byť z dátumu počas alebo po splnení aktivity, nie pred.

Ako hlasovať pre školu?
Ak sa chcete zapojiť do súťaže a pravidelne hlasovať pre školu, zaregistrujte sa. Po prihlásení môžete nahrávať účtenky s produktami Domestos, zbierať body a hlasovať za vybranú školu alebo aktivitu. Musí však ísť o účtenky, na ktorých je zrejmé, že došlo k realizácii súťažného nákupu v dobe možnosti registrácie a priebehu súťaže.

V ponuke aktivít si vyberte tú aktuálnu alebo aj staršiu, prezrite si galériu a zvoľte, ktorá škola podľa vás urobila aktivitu najlepšie. Hlasujte za fotografiu konkrétnej aktivity a škola vďaka tomu získa 1 bod. Aktivity sú navrhnuté tak, aby postupne zlepšili úroveň školských toaliet bez ohľadu na finančné prostriedky.

Čo môžu školy vyhrať ?
Dve ZŠ získajú 3500 eur a tri ZŠ 3000 eur na rekonštrukciu toaliet.
Dve MŠ získajú 3000 eur a 2 MŠ 2000 eur na rekonštrukciu toaliet.
Prvých 5 víťazných škôl a škôlok získa tiež 4000 eur v tovare od partnerov projektu Rako a Ravak. Ďalších 100 škôl a škôlok obdrží produkty Domestos v hodnote 260 eur.

Vytvorte novú kapitolu školských toaliet!Facebook