Vrecia plné odpadkov pri zastávkach MHD


Text podnetu:
16. apríl 2015


Dobrý deň. Nie som z Trnového ale chodím tam často za rodinou a dnes som si všimol ten bordel na zastávkach mhd. Neviem či to niekto upratoval cestu a zabudol po sebe odniesť smeti alebo to niekto zámerne vyhodil na zastávky. Vyzerá to hrozne a pohoršilo ma to. Samé vrecia plné odpadkov a rovno pod nohami keď ľudia pozerali na odchody liniek. Prosím o nápravu. Ďakujem.





Stanovisko:
17. apríl 2015


Vážený občan,
bordel si v Trnovom urobili občania počas roka. Včera prebehla v Trnovom akcia, ktorú usporiadalo vedenie ZŠ s MŠ Trnové a miestny poslanci. Naši najmenší (žiaci 1-9) čistili okolie Trnového. 

To, že svoju prácu urobili poctivo svedčí aj množstvo vriec pri zastávkach. Za to im patrí veľká vďaka a nie kritika. Prečo ostali vrecia pri zastávkach? Proste ďalej ich odniesť, keďže sa jednalo o deti v rozmedzí 6-15 rokov, nevedeli. Dnes t.j. 17.4.2015 budú všetky vrecia odpratané a smeti vysypané tam, kde patria. Udialo by sa tak aj bez Vášho podnetu.

Nabudúce budem rád, keď priložíte ruku k dielu a nebudete len kritizovať.

Poslanec MZ



Facebook